top of page

Bi' Masa Farm

Bilmeniz Gerekenler

Bi' Masa Farm olarak müşterilerimizin tekrar tekrar bizi tercih etmelerini sağlayacak, keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamalarını istiyoruz. Bu nedenle, mağaza politikalarımızın adil, açık ve şeffaf olması gerektiğine inanıyoruz. Aşağıda politika listemizi bulabilirsiniz. Aradığınız bilgiyi bulamamanız halinde lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Examining Crops
Mağaza Politikası: Mağaza Politikası
Organic Strawberries

Gönderim Politikası

Bilmeniz Gerekenler

Siparişleriniz çiftliğimizde özenle hazırlanarak en geç 24 saat içinde anlaşmalı kargo şirketine teslim edilecektir. Kargo firmasına teslim edilen siparişleriniz üyelik bilgilerinizde gösterdiğiniz adrese teslim edilir. 24 saatlik teslim süresi, kargoya teslim süresinden itibaren başlayacaktır. Saat 17.00’den sonra veya haftasonu onaylanan siparişleriniz bir sonraki iş gününde işleme alınacaktır.

Mağaza Politikası: Gönderim Politikası
Tomato

Ürün ve Para İadesi

Süreç Nasıl işliyor


Ürünlerde sevkiyatta oluşabilecek ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı bozulmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek tarafımıza iletilmesi gerekmektedir. Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.
İade etmek istediğiniz ürünlerin, Kargo ücreti müşteriye aittir.
İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler ürün bize ulaştıktan sonra derhal iletilmektedir.
Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.
* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE ORİJİNAL AMBALAJINDA  AŞAĞIDA BELİRTİLEN ADRESE GÖNDERİNİZ.
Bi' Masa Farm
KUŞÇULAR MAHALLESİ 8013 SOKAK NO:1 URLA-İZMİR

Mağaza Politikası: İade Politikası

Gizlilik Politikamız

Bilgi Güvenliği Hakkında Her Şey

Bi' Masa Farm ın sahip olduğu tüm domainler 128 bit SSL şifreleme sistemi ile korunmaktadır . Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenliği bizler için her şeyden daha önemlidir. Bi' Masa Farm ' dan  alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat, telefon numaraları, e-mail adresi vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. Yapımız içerisinde sadece sipariş esnasında, kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.
Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz, sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır. Dolayısı ile bu bilgilerin doğru ve eksiksiz olması son derece önemli olmaktadır.
Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, Bi' Masa Farm haricinde sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
Üye Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden; zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi arzunuz dahilinde Doğal Çiftlik Ürünleri'ne bildirebilirsiniz.
Bi' Masa Farm ’a vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

Avocado
Mağaza Politikası: Gizlilik Politikası
bottom of page